بازار آب مقطر ایران
خانه / آب مقطر خالص / صادرات آب مقطر خالص به کشور های همسایه

صادرات آب مقطر خالص به کشور های همسایه

آیا می دانید کشور های همسایه یکی از بهترین گزینه ها برای صادرات آب مقطر خالص ایرانی هستند؟ آیا می دانید اصلا آب مقطر خالص چیست و چه کاربردی می تواند داشته باشد؟ از نحوه صادرات این محصول به صورت مستقیم و غیر مستقیم چه اطلاعاتی دارید؟ از قیمت آب مقطر چگونه می توان جویا شد؟

صادرات آب مقطر خالص به کشور های همسایه

منظور از آب مقطر خالص چیست؟

منظور از آب مقطر خالص چیست؟همه ما می دانیم آبی که به صورت معمول از لوله کشی های ساختمان مصرف می کنیم قطعا یک سری مواد ناخالص در خود دارد که می تواند حتی برای بدن مضر باشد. بدین ترتیب می توان با استفاده از دستگاه های مخصوص اقدام به تولید یک آب خالص به نام آب مقطر کرد. در واقع فرایند تولید به این شکل است که آب معمولی را حرارت می دهند و آن بخار جمع شده را متراکم می کنند و سپس به آب تبدیل می کنند تا آب مقطر به دست آید.

آب مقطر در صنایع مختلف مورد استفاده قرار می گیرد چرا که دیگر ناخالصی ندارد و همین سبب می شود که دستگاه ها آسیب نبینند. مثلا در آبگرمکن ها دقیقا از آب مقطر به جهت جلوگیری کردن از رسوب های ناخالصی استفاده می شود. یا در توربین های برق جهت تولید انرژی به کار گرفته می شوند. آب مقطر مصارف دارویی و طبی بسیار زیادی نیز دارد. فروش آب مقطر تنها برای داخل ایران نیست و می توان در صادرات کشور های همسایه استفاده کرد.

مراحل صادرات آب مقطر خالص

مراحل صادرات آب مقطر خالصصادرات آب مقطر همیشه از گزینه هایی است که صادر کنندگان می توانند به خوبی روی آن مانور دهند. برای صادرات این محصول که می توان در بسته بندی های خاص عرضه کرد باید مراحل صادرات را به خوبی بدانید. در واقع مهمترین اصل در صادرات داشتن مشتری می باشد. برای مراحل بعدی می توانید صادرات را به عهده شرکت های صادر کننده، تولید کننده بسپارید و یا اینکه خودتان آن را انجام دهید.

بهتر است از نمونه های باکیفیت جهت صادرات استفاده کنید. بعد از پیدا کردن مشتری باید میزان درخواست مشتری را بدانید و تمامی آنالیزها و مشخصات آب مقطر را در اختیارشان قرار دهید تا بعدا مشکلی ایجاد نشود. اگر در مورد پیدا کردن برترین برند های صادراتی نیز نمی دانید می توانید در اینترنت جستجو کنید و از سایت های فعال در این زمینه کمک بگیرید. 

می توانید صادرات آب مقطر را با جزئیات دقیق تر به کشور های همسایه انجام دهید. جهت این کار می توانید با مسئولان فروش این محصول ارتباط گیرید تا در خصوص صادرات موفق این محصول شما را کاملا راهنمایی کنند.

جهت مشاوره و خرید انواع آب مقطر و آب دیونیزه میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش: مهندس خلیلی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129438730
آدرس کانال: @Distilledwater
آدرس سایت: www.1abmoghatar.ir
پست الکترونیکی: mehdi.kh2017m@gmail.com

دیدگاهتان را بنویسید

کانال تلگرام